DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19933323,80%
İstanbul
29°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Rory McIlroy ve Jon Rahm dahil olmak üzere 1. Raunt için tee süreleri ve programı
  • Eğirdir Haber
  • Spor
  • Rory McIlroy ve Jon Rahm dahil olmak üzere 1. Raunt için tee süreleri ve programı

Rory McIlroy ve Jon Rahm dahil olmak üzere 1. Raunt için tee süreleri ve programı

ABONE OL
Haziran 14, 2023 12:32
Rory McIlroy ve Jon Rahm dahil olmak üzere 1. Raunt için tee süreleri ve programı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Jon Rahm, 2023 ABD Açık yarışmacıları arasında (Getty Images)

Jon Rahm, 2023 ABD Açık yarışmacıları arasında (Getty Images)

ABD Açık, büyük sezon devam ederken 75 yıl sonra ilk kez Los Angeles’a geri dönüyor.

Erkekler golf dünyasının sınıfı, etkinliğe ilk kez ev sahipliği yapan LA Country Club’a giderken bir bilinmezlik duygusu var.

Kaliforniya’da beklenen zorlu bir düzen ve geniş bir yarışmacı grubu için muhtemelen dört zorlu raunt ile ücretsiz puanlama yine olası görünmüyor.

Ve PGA Turu ile Suudi destekli ayrılıkçı LIV Golf Serisi arasındaki birleşme haberi, Jon Rahm, Brooks Koepka, Rory McIlroy ve diğer potansiyel rakipler başlama vuruşuna hazırlanırken beklentiyi artırıyor.

Dikkat edilmesi gereken gruplar

Matt Fitzpatrick ABD Açık tacını savunmaya Perşembe günü BST ile 21.32’de başlıyor ve İngiliz, geçen Temmuz’da St Andrews’ta Açık’ı kazanan Avustralyalı Cameron Smith ile birlikte oynuyor. Çifte, bu baharın başlarında Masters’ta çok etkilenen Amerikalı amatör Sam Bennett de katıldı.

Bu, Rory McIlroy’un uzun süren kuraklığını sona erdirdiği hafta sonu olabilir mi? Kuzey İrlandalı oyuncu, Japon Hideki Matsuyama ve Brooks Koepka tarafından yetenekli bir üç topla birleştirildi ve Amerikalı, geçen ay ABD PGA Şampiyonası’nda başarı getiren olağanüstü bir büyük sezona devam etmeyi umuyor. Perşembe günü saat 9.54’te başlıyorlar.

Tommy Fleetwood, Kanada Açık’ta küçük bir play-off mağlubiyetinde iyi dokunuşunu gösterdi ve ayrıca Shane Lowry ve Justin Thomas şeklinde şirket için iki büyük galibi var. Üçlü, açılış günü 15:40 tee süresi ile erken başlayanlar arasında yer alıyor.

Jon Rahm, Viktor Hovland ve Xander Schauffele ile 16:24’te başlıyor ve üçü de muhtemelen şampiyonluk şansı elde edecek. Bu, 16:13’teki tüm Amerikan grubu için de geçerli olabilir – dünyanın en iyi oyuncusu Scottie Scheffler tarafından yönetiliyor, ancak Collin Morikawa pürüzsüz demir oyunuyla bir yarışmacı gibi şekilleniyor ve Max Homa önde ev Kaliforniya toprağı ve büyük bir turnuva atılımı arıyor.

Los Angeles Country Club’da ilk iki raundun başlama saatleri şöyle:

Birinci tur: 15 Haziran Perşembe

Birinci delikten başlayarak (her zaman BST)

14:45 O Morales (Meksika)*, D Germishuys (SA), J Solomon (ABD)

14:56 R Gerard (ABD), Katsuragawa (Jpn), M Brennan (ABD)*

15:07 H Buckley (ABD), A Svensson (Can), P Larrazabal (Spa)

15:18 C Young (ABD), D Wu (ABD), R Sloan (Can)

15:29 R Ishikawa (Jpn), K Streelman (ABD), M Pavon (Fr)

15:40 S Lowry (Ire), J Thomas (ABD), T Fleetwood (İng)

15:51 Sungjae Im (Kor), KH Lee (Kor), JT Poston (ABD)

16:02 G Woodland (ABD), Scott (Aus), C Conners (Can)

16:13 C Morikawa (ABD), M Homa (ABD), S Scheffler (ABD)

16:24 D McCarthy (ABD), J Dahmen (ABD), A Hadwin (Can)

16:35 M McClean (NI)*, S Power (Ire), R Fox (NZ)

16:46 M Meissner (ABD), B Brown (İng), G Charoenkul (Tha)

16:57 A Yang (HK)*, J Schutte (ABD), A Svoboda (ABD)

20:15 B Grant (ABD), V Norman (İsveç), C Hoffman (ABD)

20:26 S Forsstrom (İsveç), C Ortiz (Meksika), M Moldova (ABD)*

20:37 E Cole (ABD), T Lawrence (SA), A Schenk (ABD)

20:48 L List (ABD), W Nienaber (SA), A Del Rey (Spa)

20:59 A Meronk (Pol), H English (ABD), J Niemann (Chi)

21:10 A Noren (İsveç), W Clark (ABD), A Eckroat (ABD)

21:21 K Kitayama (ABD), C Davis (Avustralya), R Henley (ABD)

21:32 C Smith (Aus), S Bennett (ABD), M Fitzpatrick (İng)

21:43 B Horschel (ABD), C Kirk (ABD), B Harman (ABD)

21:54 B Koepka (ABD), H Matsuyama (Jpn), R McIlroy (NI)

22:05 S Muniz (Albay), N Taylor (Can), T Montgomery (ABD)

22:16 O Browne Jr (ABD), D Puig (Spa), K Vilips (ABD)*

22:27 C Pereira (ABD), I Simmons (ABD)*, JJ Gray (İng)

10. delikten başlayarak

14:45 B Henson (ABD), R Nagano (Jpn), H Lebioda (ABD)

14:56 M Kim (ABD), J Smith (İng), W Ding (Chn)*

15:07 S Stallings (ABD), P Summerhays (ABD)*, L Herbert (Aus)

15:18 J Dantorp (İsveç), P Rodgers (ABD), R Armor (ABD)

15:29 T Pieters (Bel), A Wise (ABD), G Sargent (ABD)*

15:40 B DeChambeau (ABD), F Molinari (İta), T Hatton (İng)

15:51 T Hoge (ABD), S Garcia (Spa), S Straka (Aut)

16:02 J Rose (İng), R Fowler (ABD), J Day (Aus)

16:13 P Reed (ABD), M Kuchar (ABD), SW Kim (Kor)

16:24 X Schauffele (ABD), V Hovland (Nor), J Rahm (Spa)

16:35 M Kaymer (Alman), S Cink (ABD), M Thorbjornsen (ABD)*)

16:46 D Horsey (İng), B Valdes (ABD), P Barjon (Bayanlar)

16:57 J Gumberg (ABD), K Mueller (ABD), B Amat (Fra)*

20:15 R Fisher (İng), N Echavarria (Albay), P Haley II (ABD)

20:26 N Dunlap (ABD)*, N Hardy (ABD), S Stevens (ABD)

20:37 T Pendrith (Can), N Potgieter (SA)*, R Langasque (Fransa)

20:48 A Puttnam (ABD), V Perez (Fra), A Ancer (Meksika)

20:59 P Mickelson (ABD), P Harrington (Ire), K Bradley (ABD)

21:10 M Pereira (Chi), E Grillo (Arg), Fernandez de Oliveira (Arg)*

21:21 T Kim (Kor), S Theegala (ABD), C Young (ABD)

21:32 S Burns (ABD), D Johnson (ABD), K Mitchell (ABD)

21:43 T Finau (ABD), J Spieth (ABD), P Cantlay (ABD)

21:54 D Thompson (ABD), MW Lee (Aus), J Suh (ABD)

22:05 T Moore (ABD), M Hughes (Can), B Carr (ABD)*

22:16 P Cover (ABD), D Nyfjall (İsveç)*, F Çapan III (ABD)

22:27 A Truslow (ABD), C Cavaliere (ABD)*, A Schaake (ABD)

İkinci tur: 16 Haziran Cuma

Birinci delikten başlayarak

14:45 R Fisher (İng), N Echavarria (Albay), P Haley II (ABD)

14:56 N Dunlap (ABD)*, N Hardy (ABD), S Stevens (ABD)

15:07 T Pendrith (Can), N Potgieter (SA)*, R Langasque (Fransa)

15:18 A Puttnam (ABD), V Perez (Fra), A Ancer (Meksika)

15:29 P Mickelson (ABD), P Harrington (Ire), K Bradley (ABD)

15:40 M Pereira (Chi), E Grillo (Arg), Fernandez de Oliveira (Arg)*

15:51 T Kim (Kor), S Theegala (ABD), C Young (ABD)

16:02 S Burns (ABD), D Johnson (ABD), K Mitchell (ABD)

16:13 T Finau (ABD), J Spieth (ABD), P Cantlay (ABD)

16:24 D Thompson (ABD), MW Lee (Aus), J Suh (ABD)

16:35 T Moore (ABD), M Hughes (Can), B Carr (ABD)*

16:46 P Cover (ABD), D Nyfjall (İsveç)*, F Çapan III (ABD)

16:57 A Truslow (ABD), C Cavaliere (ABD)*), A Schaake (ABD)

20:15 B Henson (ABD), R Nagano (Jpn), H Lebioda (ABD)

20:26 M Kim (ABD), J Smith (İng), W Ding (Chn)*

20:37 S Stallings (ABD), P Summerhays (ABD)*, L Herbert (AU)

20:48 J Dantorp (İsveç), P Rodgers (ABD), R Armor (ABD)

20:59 T Pieters (Bel), A Wise (ABD), G Sargent (ABD)*

21:10 B DeChambeau (ABD), F Molinari (İta), T Hatton (İng)

21:21 T Hoge (ABD), S Garcia (Spa), S Straka (Aut)

21:32 J Rose (İng), R Fowler (ABD), J Day (Aus)

21:43 P Reed (ABD), M Kuchar (ABD), SW Kim (Kor)

21:54 X Schauffele (ABD), V Hovland (Nor), J Rahm (Spa)

22:05 M Kaymer (Alman), S Cink (ABD), M Thorbjornsen (ABD)*

22:16 D Horsey (İng), B Valdes (ABD), P Barjon (Bayanlar)

22:27 J Gumberg (ABD), K Mueller (ABD), B Amat (Fra)*

10. delikten başlayarak

14:45 B Grant (ABD), V Norman (İsveç), C Hoffman (ABD)

14:56 S Forsstrom (İsveç), C Ortiz (Meksika), M Moldova (ABD)*

15:07 E Cole (ABD), T Lawrence (SA), A Schenk (ABD)

15:18 L List (ABD), W Nienaber (SA), A Del Rey (Spa)

15:29 A Meronk (Pol), H English (ABD), J Niemann (Chi)

15:40 A Noren (İsveç), W Clark (ABD), A Eckroat (ABD)

15:51 K Kitayama (ABD), C Davis (Avustralya), R Henley (ABD)

16:02 C Smith (Aus), S Bennett (ABD), M Fitzpatrick (İng)

16:13 B Horschel (ABD), C Kirk (ABD), B Harman (ABD)

16:24 B Koepka (ABD), H Matsuyama (Jpn), R McIlroy (NI)

16:35 S Muniz (Albay), N Taylor (Can), T Montgomery (ABD)

16:46 O Browne Jr (ABD), D Puig (Spa), K Vilips (ABD)*

16:57 C Pereira (ABD), I Simmons (ABD)*, JJ Gray (İng)

20:15 O Morales (Meksika)*, D Germishuys (SA), J Solomon (ABD)

20:26 R Gerard (ABD), Katsuragawa (Jpn), M Brennan (ABD)*

20:37 H Buckley (ABD), A Svensson (Can), P Larrazabal (Spa)

20:48 C Young (ABD), D Wu (ABD), R Sloan (Can)

20:59 R Ishikawa (Jpn), K Streelman (ABD), M Pavon (Fr)

21:10 S Lowry (Ire), J Thomas (ABD), T Fleetwood (İng)

21:21 Sungjae Im (Kor), KH Lee (Kore), JT Poston (ABD)

21:32 G Woodland (ABD), Scott (Aus), C Conners (Can)

21:43 C Morikawa (ABD), M Homa (ABD), S Scheffler (ABD)

21:54 D McCarthy (ABD), J Dahmen (ABD), A Hadwin (Can)

22:05 M McLean (NI)*, S Power (Ire), R Fox (NZ)

22:16 M Meissner (ABD), B Brown (İng), G Charoenkul (Tha)

22:27 A Yang (HK)*, J Schutte (ABD), A Svoboda (ABD)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.